Swing Paradise 2017

Balandžio 7-9 d. praūžė antrasis Vilniaus Balboa ir SHAG’o festivalis Swing Paradise, kuris pavyko net smarkiau, nei galėjome tikėtis. Vietiniai ir tarptautiniai mokytojai dienos metu vedė įkvėpiančias pamokas, o vakare kartu su bene trim šimtais kitų svingo megėjų šoko iki paryčių J9 Vaidilos teatre skambant gyvai Home Jazz Band su Milda Stasaityte, The Schwings Band (su Migloko ir Monika Liubinaite) ir The Facepalmers muzikai. Ačiū visiems sudalyvavusiems, pasirodžiusiems ir prisidėjusiems! Nebuvusiems ar norintiems prisiminti siūlome pasižiūrėti kelis video, kurie puikiai atspindi festivalio dvasią.

Epinė trikova tarp trijų svingo šokių – Balboa, St. Louis Shag ir Collegiate Shag, – įvykusi sekmadienį Tamste klube grojant The Schwings Band:

Visų festivalio mokytojų prisistatymas grojant Home Jazz Band su Milda Stasaityte:

Collegiate Shag‘o Jack’n’Jill konkurso finalas su grupe The Facepalmers:

Arno ir Eglės mokiniai SHAGERIAI patys su šiek tiek pagalbos per savaitę pastatė pasirodymą festivaliui:

Na ir mokytojų Simonos, Eglės, Roko ir Arno trupės BUONESERA pasirodymas:

Sekite naujienas, kitus metus imsime planuoti jau greitai!

Rock That Swing 2017

Šiais metais vėl turėjome garbės sudalyvauti legendiniame ir viename didžiausių pasaulyje svingo šokių festivalių Rock That Swing, kur Arnas, Eglė ir Rokas buvo įspūdingo 61 mokytojų sąrašo dalis! Ieškokite jų mokytojų prisistatymo ir jam’o video 😉 Rokas net spėjo kartu su lenkaite Gosia sukurti pasirodymą būtent šiam savaitgaliui!

RTSF2017

Shageriai – Viper Mad #2

Vasario 17-19 dienomis vyko All Lithuanian Weekend festivalis, skirtas paminėti Lindyhop.lt klubo gimtadienį. Festivalį reprezentavo bene visi geriausi lietuvių svingo šokių scenos mokytojai ir grupės, tris dienas ir tris naktis įkvėpę vietinius ir svečius džiazo aistruolius. Arnas ir Eglė su savo šegerių komanda atgaivino prieš kelerius metus padarytą pasirodymą kartu su gyvai grojančiais Home Jazz Band ir Milda Stasaityte!